Over CareerAim.

Bij CareerAim werken geen recruiters. Althans, niet de doorsnee recruiter. Zo hebben wij geen bel die luidt wanneer een kandidaat wordt geplaatst en geloven wij niet in een ‘hit-and-run’ model met torenhoge tarieven. Wij geloven in duurzame partnerships gebaseerd op wederzijds vertrouwen, transparantie in het proces en goede communicatie. Onze passie is het vinden van slimme manieren om personeel te werven. Dit heeft betrekking tot het gehele recruitmentproces, van het opzetten van de best converterende website/advertentie tot een uitgedacht proces richting de kandidaat. Op deze manier vinden wij de beste kandidaten zo snel- en efficiënt mogelijk. Omdat wij lean en tech georiënteerd zijn, kunnen wij voor een scherp tarief de beste kandidaat vinden.

proud

Het team.

Bram van der Heijden

Junior Recruitment Consultant
bram@careeraim.nl

David Eppink

Junior Recruitment Consultant
david@careeraim.nl

Ischa Privé

Junior Recruitment Consultant
ischa@careeraim.nl

Jimi Buser

Operations & Partners
jimi@careeraim.nl

Kik Oudejans

Junior Recruitment Consultant
kik@careeraim.nl

Larissa Pino

Accountmanager
larissa@careeraim.nl

Miguel Blom

IT & Systems
Miguel@careeraim.nl

Thijs Simons

Processes & Systems
thijs@careeraim.nl

Yannick Haverkamp

Accountmanager
yannick@careeraim.nl

Youp Overtoom

Marketing & Partners
youp@careeraim.nl

Onze locatie.

Onze opdrachtgevers.

achmea-test
Ad Hoc
AMDAX
Anywyse
Arlande
Barts
BitesWeLove
blackbear
Bold Security Technology BV
Boyz in the Cloud
Brand New Day Bank (Nick)
Brand New Live
Broadstreet
Capitalmind
Chaincraft
Check-in PR
Closing The Loop
Code & Coding
Controllux
CPM Benelux
Crayon BV
D&B Eventmarketing
De BelastingBespaarders
DSV Zaden Nederland B.V.
E-Flux
E-luscious
Escrow4All
Familyblend
Focus Engineering B.V.
Gemeente Heemstede
Green Food Lab
Hands Off BV
Hoogesteger Fresh Specialist B.V.
Klimaatroute
Komori
Kuipers & Claassen
KZA
Live & Be | Co-Living Studios
LTD NL B.V. (Lepaya)
MatchWornShirt
Meetingselect
Meijers
mYngle
Namam
Nova Groep
OpenUp / iPractice
Plugwise
Quanza
Raca Group B.V.
Reederei Nord Group
Rentman2
Re:Shark
Rockit Finance
Rodeo
Roularta Media 1
Roularta Media Nederland
Royal Smit & Zoon
Samenwerkingsverband DOVA
Secrid
SmartCenter
SMC Nederland B.V.
Spryng
swart&co accountants
Swishfund
Team 5PM
Tech Rise Ventures
Tellow
The Identity Managers
ThreatFabric B.V.
Tiledmedia Operations B.V.
Topic Media
Travix Nederland B.V.
TRGR
Triple Solar
USG Finance
Valk Solutions
Van Caem Klerks Group
Vandebron Energie B.V.
Vemedia
Windowsketch
Y.Digital