Over CareerAim.

Bij CareerAim werken geen recruiters. Althans, niet de doorsnee recruiter. Zo hebben wij geen bel die luidt wanneer een kandidaat wordt geplaatst en geloven wij niet in een ‘hit-and-run’ model met torenhoge tarieven. Wij geloven in duurzame partnerships gebaseerd op wederzijds vertrouwen, transparantie in het proces en goede communicatie. Onze passie is het vinden van slimme manieren om personeel te werven. Dit heeft betrekking tot het gehele recruitmentproces, van het opzetten van de best converterende website/advertentie tot een uitgedacht proces richting de kandidaat. Op deze manier vinden wij de beste kandidaten zo snel- en efficiënt mogelijk. Omdat wij lean en tech georiënteerd zijn, kunnen wij voor een scherp tarief de beste kandidaat vinden.

proud

Het team.

Bram van der Heijden

Jr. recruitment consultant
bram@careeraim.nl

Ischa Privé

Jr. recruitment consultant
ischa@careeraim.nl

Jimi Buser

Operations & Partners
jimi@careeraim.nl

Kik Oudejans

Jr. recruitment consultant
kik@careeraim.nl

Thijs Simons

Processes & Systems
thijs@careeraim.nl

Youp Overtoom

Marketing & Partners
youp@careeraim.nl

Onze opdrachtgevers.

Barts Amsterdam
Bites We Love
Bold Keyless Security
Brand New Day
Brand New Live
Broadstreet
Capitalmind
CPM
Crayon
CTL
DSV Zaden
e-flux
Escrow4All
Hands Off My Chocolate
Hoogesteger
Klimaatroute
Kuipers Claasse
Lepaya
Quanza
Rentman
Rockit Finance
Rodeo
Secrid
SMART Center
Spryng
Swishfund
Taxture
Team5pm
Tiled Media
Topic Media
Travix
TRGR
Triple Solar
Valk Solutions